غریب مدینه
salamkhenejin
˜”*°•.˜”*°•مدافع حرم•°*”˜.•°*”˜
همشهریان خنجین و جمعی از مسئولان ادارات شهرستان فراهان در پیامی به مهدی شهبازی شهردار خنجین انتصاب وی را در این سمت تبریک گفتند.

متن پیام به شرح زیر است:

جناب آقای مهدی شهبازی

انتخاب شایسته حضرتعالی به عنوان شهردار جدید خنجین را صمیمانه تبریک گفته و توفیقات روز افزون شما را از خداوند متعال خواستاریم.

هدف همه مدیران خدوم نظام مقدس جمهوری اسلامی، خدمت به مردم ولایتمدار و با بصیرت ایران زمین و رشد و توسعه و اعتلای این سرزمین است.

اکنون که به لطف پروردگار و بر اساس همت و پشتکاری که در جنابعالی سراغ داریم، با رای اعضای شورای اسلامی شهر خنجین فرصتی برای خدمتتان به مردم عزیز این شهر فراهم شده است برای شما آرزوی توفیق نموده و امیدواریم در سایه مهر پروردگار در دوره شورای پنجم تحولات شگرفی را در راستای توسعه شهرخنجین رقم بزنید.
ضمن تقدیر از زحمات شما در دوران حضور در راس شورای اسلامی شهرخنجین ، در راستای توسعه پایدار شهر تاریخی و بازگرداندن خنجین به جایگاه واقعی خود از هرگونه تعامل سازنده استقبال خواهیم کرد.

بی شک خنجین و شهرداری خنجین نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود و در مسیر پیشرفت روزافزون ایران اسلامی و خنجین عزیز و خدمت به مردم از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد.

تا توانی به جهان خدمت محتاجان کن
به دمی یا درمی یا قلمی یا قدمی…
https://telegram.me/joinchat/AAAAADvBE3FRUPIcqnei3g
·

پسندیده شده توسط


شبکه مذهبی منتظران · طراحی . پشتیبانی رایانگان