به شبکـــه مذهبـــی منتظــران موعــود(عـج) خوش آمــدید....اللـّهم عــــجل الولیـــک الفــــرج

خوش آمديد به شبكه مذهبي منتظران

فعالیت داشتن در فضای مجازی و پاک ماندن در آن ' تقوای دو چندان میخواهد. یادمان نرود گاهی با گناه به اندازه ی یک لایک فاصله داریم... یادمان نرود فضای مجازی هم "محضر خداست " نکند که شرمنده باشیم، امان از لحظه ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...! گاهی روی مانیتور بچسبانیم "ورود شیطان ممنوع " مراقب دستی که کلیک میکند، چشمی که میبیند و گوشی که میشنود باشیم... و بدانیم و آگاه باشیم که خدا هم یک کاربر "همیشه آنلاین "است.

هم‌اکنون به ما بپیوندید!

تبلیغات


یغما راد
یغما راد     
وقت سفارت انگلستان
انجام اقدامات مربوط به تعیین وقت سفارت خود را به کارشناسان ما بسپارید. ما قادر به اخذ وقت سفارت انگلستان در کلیه ی کشورها خواهیم بود

مراحل اخذ وقت سفارت انگلستان
مرحله اول: پر کردن فرم درخواست ویزا (که بسته به نوع ویزای درخواستی متفاوت است). بنابراین پیدا کردن و پر کردن فرم مناسب برای هر فرد از اهمیت بسیاری برخوردار است که شما می توانید این امر را به همکاران ما در آنامهرپرواز بسپارید که در این زمینه تجربه ی کافی کسب کرده اند. توجه داشته باشید که در صورت پر کردن فرم اشتباه و مراجعه به سفارت، درخواست شما رد شده و این مسئله در پرونده ی شما ثبت می شود
مرحله ی دوم: انتخاب کشور برای انجام انگشت نگاری ( و در صورت نیاز،مانجام مصاحبه)
از آنجایی که سفارت انگلستان در حال حاضر در ایران فعالیت نمی کند، هموطنان عزیزی که مایل به اخذ ویزا انگلستان هستند می بایست پس از پر کردن و ارسال فرم درخواست ویزا، شخصا به سفارت انگلستان و یا یکی از مراکز صدور ویزا در کشورهای همسایه:مثل ترکیه یا امارات مراجعه کنند. که این مستلزم گرفتن وقت از سفارت مربوطه می باشد و همکاران ما همچنان در این مرحله نیز در کنار شما خواهند بود و در بازه ی زمانی مناسب اقدام به اخذ وقت سفارت برای شما عزیزان خواهند کرد

مرحله ی سوم: پرداخت وجه ویزا
سفارت انگلستان بسته به نوع و مدت ویزای درخواستی، وجهی را برای آن تعیین کرده که باید قبل از مراجعه به سفارت پرداخت شود. لازم به ذکر است که این وجه - حتی در صورت رد درخواست ویزا - قابل استرداد نمی باشد

مرحله ی چهارم: سفر به کشورانتخاب شده جهت مراجعه به VAC و انجام انگشت نگاری
در این مرحله فرد درخواست کننده ی ویزا باید شخصا در تاریخ و ساعت تعیین شده در سفارت حضور یابد. چنانچه چند نفر از اعضای یک خانواده درخواست ویزا داده باشند باید برای تک تک افراد جداگانه وقت گرفته شود.و همه ی افراد در سفارت حضور یابند. از زمان انگشت نگاری تا زمان صدور ویزا بین 4 تا 6 هفته زمان نیاز است.(برای 1٪ افراد حتی ممکن است این پروسه تا 4 ماه به طول بیانجامد). بنابراین باید ترتیب سفر و اقامت در کشور محل انگشت نگاری داده شود. که همکاران ما میتوانند این خدمات را در غالب تورهای مسافرتی چند روزه به شما هم وطن عزیز ارائه دهند

چنانچه در هریک از این مراحل نیاز به مشاوره داشتید همکاران ما همه روزه در ساعات اداری پاسخگوی شما عزیزان هستند: 88313826
همچنین میتوانید برای اطلاعات بیشتر و به روز، از دیدن کنید
مدارک مورد نیاز برای گرفتن وقت سفارت انگلستان
• اسکن صفحه اول پاسپورت متقاضی .
• تکمیل شدۀ فرم فارسی درخواست وقت سفارت.
• در صورت داشتن دعوتنامه ،اسکن دعوتنامه و مدارک اقامتی دعوت کننده.
مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی انگلستان :
• اصل پاسپورت فعلی با حداقل 6 ماه اعتبار از تاریخ مسافرت به انگلستان و اصل پاسپورت های قبلی.
• یک نسخه تکمیل شدۀ فرم آنلاین درخواست روادید به همراه برگۀ تاییدیه وقت و تاییدیه واریزی وجه سفارتکه توسط این مرکز انجامپذیر است.
• 2 قطعه عکس 4.5*3.5 .
• اصل و یا کپی دعوتنامۀ معتبر و در صورت نداشتن رزرو هتل در انگلستان .
• بیمه مسافرتی .
• اصل و ترجمه رسمی سند ازدواج .
• اصل و ترجمه رسمی شناسنامه.
• اصل و ترجمه رسمی مدارک شغلی مربوطه وقت سفارت انگلیس از قبیل ( گواهی اشتغال به کار که در آن در مورد تاریخ درخواست مرخصی ذکر شده باشد و اینکه آیا این مرخصی با حقوق میباشد یا خیر ، جواز کسب ، پروانه فعا لیت ، کارت بازرگانی ، لیست بیمه 6 ماهه گذشته ، گواهی تاییدیه بیمه ، روزنامه رسمی تآسیس و آخرین تغییرات ، فیش حقوقی 6 ماه آخر ، برگه مالیاتی پرداخت شده ، کارت پرسنلی ، حکم کارگزینی ، حکم بازنشستگی ، کارت بازنشستگی ، پروانه مطب ، کارت مهندسی ، کارت دانشجویی و ... ).
• مدارک میزبان در انگلستان ( دعوتنامه به همراه کپی پاسپورت و مدارک اقامتی دعوت کننده ، پرینت حساب بانکی ، مدارک شغلی و گواهی اشتغال به کار با ذکر درآمد ، فیش حقوقی ، سند ملکی ملک محل اقامت در انگلستان یا اجاره نامه ، آخرین برگ مالیاتی پرداخت شده ، قبوض پرداختی از قبیل آب ، برق ، گاز و ... ).
• اصل ریز پرینت حساب شخصی و جاری به زبان لاتین برای 6 ماه گذشته ، سپرده های بانکی و...
• برای مدیران و سهامداران اصل ریز پرینت حساب شرکت و شخصی به زبان لاتین برای 6 ماه گذشته الزا
دیدگاه پیگیری دیدگاه  •  · 4 روز و 7 ساعت و 23 دقيقه قبل ·
یغما راد
یغما راد     
وقت سفارت کانادا
ویزای کانادا به 3 گروه تقسیم می شود :
دسته اول : ویزای تک ورود (single)،
دسته دوم : ویزای چند بار ورود (multiple)،
دسته سوم : ویزای 5 ساله (super-visa).
درخواست آنلاین:
جهت درخواست ویزا شخص باید تمامی مدارک خود را به صورت ترجمه شده با مهر دارالترجمه رسمی (تایید دادگستری الزامی است) آماده کرده و سپس نسبت به درخواست آنلاین اقدام نماید. برای آگاهی از مدارک مورد نیاز، شما میتوانید به آژانس آنامهرپرواز مراجعه کنید. همکاران متخصص در این زمینه، با پرکردن پرسشنامه آنلاین، برای شما چک لیستی از مدارک تهیه خواهند کرد که البته این چک لیست، بسته به شرایط شغلی و ... متقاضی، متفاوت خواهد بود. بنابراین بهتر است که خود بدون اطلاع دقیق از قوانین سفارت اقدام به تهیه چک لیست نفرمایید. چرا که این امر موجب ارائه مدارک اشتباه به سفارت و در نتیجه رد درخواست ویزای متقاضی خواهد شد.
پس از تهیه چک لیست، می بایست اسکن تمامی مدارک را به همراه فرمهای درخواست ویزا به صورت آنلاین برای سفارت کانادا ارسال نموده و بابت آن رسید دریافت کنید. نکته ای که در مورد فرمهای درخواست ویزا بسیار حائز اهمیت می باشد این است که تمامی صفحات این فرم دارای کد می باشند. وجود اختلاف در کد این صفحات با یکدیگر، موجب رد درخواست ویزای شما عزیزان خواهد شد. بنابراین نهایت دقت را در پر کردن فرمها مبذول بفرمایید. (خدماتی از قبیل پر کردن فرمهای سفارت کانادا، توسط همکاران ما در آژانس آنامهرپرواز، به شما عزیزان ارائه می گردد.) پس از ثبت درخواست و پرداخت هزینه های تعیین شده به سفارت کانادا، نامه ای مبنی بر اینکه متقاضی مجاز به مراجعه به Visa Application Center کانادا، جهت انگشت نگاری می باشد، صادر میشود. با توجه به قانون جدید انگشت نگاری، حضور فرد الزامی است.
در مرحله ی بعد، می بایست جهت تعیین وقت، در نزدیکترین Visa Application Center اقدام نمود. توجه داشته باشید که اینکار تنها تا سی روز پس از ثبت درخواست امکانپذیر بوده و دیرتر از آن سفارت به هیچ وجه به شما وقتی نخواهد داد.
تنها پس از انجام انگشت نگاری است که درخواست متقاضی به طور کامل در سفارت ثبت می گردد و مراحل رسیدگی به پرونده او آغاز میگردد. این پروسه بین 4 هفته تا 6 ماه به طول می انجامد. پس از تحویل مدارک به سفارت فرد یک کد پیگیری (Tracking ID) دریافت می کند که از طریق آن می تواند وضعیت پرونده ی خود را از ابتدا تا انتها از طریق سایت کارگزاری سفارت (VAC) پیگیری کند. پس از اعلام سفارت مبنی بر صدور ویزا، متقاضی می بایست پاسپورت خود را، شخصا و یا توسط نماینده ای که از جانب او وکالت دارد، به همان Visa application center که در آن انگشت نگاری انجام پذیرفته برده و ویزای خود را دریافت کند. آژانس آنامهرپرواز آماده همکاری برای پیکاپ ویزای شما عزیزان خواهد بود.
انگشت نگاری جهت اخذ ویزای کانادا:
برای اتمام درخواست ویزای کانادا و ثبت آن در سفارت انگشت نگاری الزامی است. در حالتی که متقاضی درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت می کند تا 30 روز مهلت دارد که به یکی از شعب VAC در آنکارا، استانبول یا ابوظبی مراجعه کند. در غیراینصورت درخواست او باطل می شود و هزینه ی پرداخت شده برگردانده نمی شود. به این نکته ی بسیار مهم توجه داشته باشید که تا زمانیکه انگشت نگاری انجام نشود ثبت نام تکمیل نشده و درخواست ویزا تحت بررسی قرار نمی گیرد.
هزینه در نظر گرفته شده برای ثبت نام ویزا:
هزینه ویزا : 100 دلار + هزینه انگشت نگاری : 85 دلار + 300 هزار تومان بابت تهیه چک لیست، پر کردن تمامی فرمهای سفارت ، ارسال مدارک به سفارت کانادا، واریز هزینه های تعیین شده به حساب سفارت و مشاوره در زمینه جمع آوری مدارک و ...
در ثبت نام آنلاین هزینه انگشت نگاری به ازای هر خانواده 170 دلار می باشد و انفرادی محاسبه نمی شود. به طور مثال برای یک خانواده 3 نفری 470 دلار پرداخت می شود که 300 دلار آن بابت ویزا و 170 دلار بابت انگشت نگاری است.
چک لیست مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزای توریستی single (شش ماهه)، multiple (دو سال)

همانطور که قبلا گفته شد، مدارک هر نفر بسته به شرایط شغلی و نوع ویزای درخواستی، متفاوت می باشد. اما در
وقت سفارت کانادا
دیدگاه پیگیری دیدگاه  •  · 4 روز و 7 ساعت و 23 دقيقه قبل ·
آذر نامی
آذر نامی     
چاپ کاتالوگ در چاپخانه
به مجموعه ای منسجم از تصاویر و اطلاعات چاپی که برای آشنایی و معرفی شرکت يا محصولات به مخاطبان ارائه میشود اصطلاحاً کاتالوگ گفته می شود. دلیل چاپ یک کاتالوگ رساندن آگاهی توسط یک شرکت به مردم است. برای چاپ یک کاتالوگ باید تعداد صفحات، سایز آن و حتی نحوه ی صحافی کار مشخص شود. اندازه هاي کاتالوگ در چاپخانه ها عبارتند از:
چاپ کاتالوگ A3 ( 42 x 29.7 ) بصورت عمودي يا افقي
چاپ کاتالوگ A4 ( 29.7 x 21 ) عمودي ( رحلي )
چاپ کاتالوگ A4 افقي ( بياضي )
چاپ کاتالوگ A5 ( 14.8 x 21 ) بصورت عمودي يا افقي منبع: چاپ کاتالوگ
آخرین ویرایش توسط آذر نامی در [4 روز و 7 ساعت و 25 دقيقه قبل]
دیدگاه پیگیری دیدگاه  •  · 4 روز و 7 ساعت و 26 دقيقه قبل ·
آذر نامی
آذر نامی     
چاپ فوری
یکی از مشکلات و مسائلی که همیشه تمام چاپخانه ها با آن درگیر بوده اند زمان چاپ و امکان آماده سازی انواع سفارشات در زمان کم و به صورت فوری است. در عصر جدید، زمان حکم طلا را دارد و باید کیفیت و کمیّت با هم رعایت شود تا اعتماد مشتریان را جذب کرد.

زمان تحویل فوری سفارشات چاپی به چند عامل بستگی دارد که به اختصار به حضورتان اعلام می شود:


  • تبحر افرادی که دست اندرکار چاپ این سفارشات هستند از قبیل اپراتور، لیتوگرافی، فرم بند و چاپچی که با ماشین چاپ کار می کنند بسیار مهم است تا حتی در صورتی که کار چاپی نیاز به صحافی داشت بتوانن کار را با سرعت صحافی کنند.

  • امکانات و ماشین آلات خود از مهم ترین عامل در به حساب می آیند، اگر چاپخانه ای امکانات و تجهیزات مناسب جهت چاپ فوری را نداشته باشد امکان ندارد بتواند فوری و بدون مشکل سفارش چاپی را به سرانجام برساند. اینکه تمام این تجهیزات در یک مکان نصب باشند، در انجام فوری سفارش چاپی بسیار مهم است که خوشبختانه چاپخانه نقش هنر با نصب امکانات متعدد و مدرن چاپی امکان تحویل فوری و با کیفیت سفارشات را فراهم نموده است.

  • زمان بندی و محاسبه دقیق زمان تحویل و موقعیت چاپخانه که در واحد فروش می بایست به طور دقیق و لحظه به لحظه مانیتور شود تا از نظر زمانی کارها سر وقت، بدون مشکل و فوری چاپ و به دست مشتریان رسیده باشد. بسته بندی زیبا و بی نقص نیز در عین فوری بودن چاپ برای مخاطبان بسیار مهم است، زیرا سرعت عمل و ظرافت در کار برای مشتریان موضوعی جدی برای مقایسه است.منبع:
دیدگاه پیگیری دیدگاه  •  · 4 روز و 7 ساعت و 26 دقيقه قبل ·
آذر نامی
آذر نامی     
مبانی چاپ و چاپخانه


قسمت اول : ایده پردازی و طراحی
اولین قدم جمع آوری اطلاعات، توضیحات و تصاویر در مورد محصول و خدمات مورد نظر می باشد که این خود به دو قسمت تقسیم می شود . در بعضی طراحی ها از عکس ها و توضیحات با بیش ترین تعداد ممکن استفاده می شود که محدودیتی برای ایده پردازی طراح ایجاد می کند و اصطلاحاً طراحی بازار پسند به حساب می آید زیرا محصولات، قالب بر طراحی هستند ولی بعضی طراحی ها نیزهستند که مشتری با ارائه تعدادی عکس و متن، ایده پردازی طراحی را بر عهده ی خود گرافیست قرار می دهد که به آن اصطلاحاً طراحی لوکس می گویند، زیرا طراحی قالب بر محصولات است. ایده پردازی و طراحی اولیه نیز باید متناسب با نوع چاپ باشد زیرا دستگاه های چاپی (که در قسمت بعدی درباره آن توضیح میدهیم) اصول و قوانین خاص خود را دارند. برای مثال در نوعی از مدل چاپ (افست) حتماً باید کدهای رنگی را در فایل چاپی رعایت کرده در غیر این صورت رنگ های فایل چاپ شده در چاپخانه با رنگ های فایل طراحی شده در آتلیه طراحی تطابق ندارند. پس از جمع آوری داده های فوق مرحله بعدی انتخاب نوع تبلیغات چاپی از طرف سازمان یا موسسه جهت آشنایی یا ارتباط برقرار کردن با مخاطبان خود می باشد. در این قسمت باید نوع کار چاپی خود را مشخص نموده تا سایز و اندازه طراحی کار نیز مشخص شود و چاپخانه با توجه به مشخصات ارائه شده توسط طراح، نسبت به اقدام نماید که این نمونه کارهای چاپی عبارتند از: لیبل، کارت ویزیت، تراکت، بروشور، کاتالوگ، پوستر، بنر، بیلبورد و ... نکاتی مهم برای ارسال فایل چاپی به چاپخانه :به عنوان مثال کار چاپی شما کاتالوگ تک برگ A3 می باشد. کاتالوگ مورد نظرتان باید در کانال رنگی CMYK طراحی شده و کیفیت کاتالوگ نیز باید متناسب با سایز چاپی آن باشد. در نهایت برای رعایت مارجین برش استاندارد حد فاصلی را برای کاتالوگ تعیین نموده تا کاتالوگ مناسبی چاپ شود. در آخر خروجی فایل برای ارسال به چاپخانه باید به صورت TIF باشد . با پیروی کردن این اصول شما یک کاتالوگ با رعایت تمام قوانین چاپ به چاپخانه ارائه داده اید و خروجی مناسبی خواهید داشت. طراحی و چاپ ملزم به دقت و صبر می باشد .منبع:
دیدگاه پیگیری دیدگاه  •  · 4 روز و 7 ساعت و 27 دقيقه قبل ·
آذر نامی
آذر نامی     
چاپ دیجیتال
چاپ ديجيتال نوعي چاپ است که در آن بجاي بهره گيري از دستگاه ها و ماشين آلات دستي و نيمه اتوماتيک افست از دستگاه ها و ماشين آلات ديجيتال و تمام اتوماتيک استفاده مي شود و موجب کاهش بسيار زياد در زمان چاپ و همچنين بالا رفتن کيفيت چاپ مي شود گفتني است که در روش چاپ ديجيتال کيفيت بدست آمده به مراتب بالاتر از چاپ افست مي باشد. چاپ ديجيتال دستگاه های چاپ دیجیتال که امروزه در صنعت چاپخانه تحول بزرگی بشمار می آیند می توانند تعداد کم و یا زیاد سفارشات چاپی را با سرعت بسیار بالا و در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت چاپ نمایند از جمله خدمات چاپ دیجیتال میتوان به موارد زیر اشاره کرد:


» کارت ویزیت فوری لمینت مات
» کارت ویزیت فوری لمینت پلاس مات
» کارت ویزیت فوری لمینت براق
» کارت ویزیت فوری لمینت پلاس براق
» کارت ویزیت فوری متالایز صدفی
» کارت ویزیت فوری طلایی
» کارت ویزیت فوری شیری
-----------------------------------------
» کارت ویزیت فوری کــــتان آلـمان
» کارت ویزیت فوری کتان پلاستیک
» کارت ویزیت فوری مقوای کارتی
» کارت ویزیت فوری صدفی دولا
-----------------------------------------
» کارت ویزیت فوری شیشه ای مات و براق
-----------------------------------------
» انواع کارتهای سریال دار و بارکد دار به صورت فوری (کارت اطلاعات متغیر)
» انواع کارتهای سریال دار و بارکد دار با اسکرچ به صورت فوری (کارت اطلاعات متغیر اسکرچ دار).منبع:
چاپخانه
دیدگاه پیگیری دیدگاه  •  · 4 روز و 7 ساعت و 28 دقيقه قبل ·
آذر نامی
آذر نامی     
مزیت تابلو سازی چلنیوم
تابلو های چلنیوم

این تابلو ها دوره جدید تری از تابلوهای برجسته است که از روشنایی داخل آن استفاده شده است.در این نوع تابلو حروف برجسته می باشند و از سطح پلکی گلاس و لبه چلینیوم که جنس آن آلومنیوم میباشد درست شده است.داخل حروف چلنیوم در تابلو های چلنیوم در صنعت
تابلو سازی می توان برای نور دهی نئون یا ال ای دی به کار برد.این حروف ها در حال حاضر به خاطر زیبایی و مقاومت بیشتر نسبت به اکثر حرف ها طرفداران بیشتری در صنعت تابلو سازی دارد.این حروف ها بیش از 50 مدل دارد که از هر مدل آن برای تابلوهای تبلیغاتی استفاده میشود و قیمت آن ها با هم تفاوت دارد و در حال حاضر بالاترین استفاده را در کشور دارد.
درباره تاریخچه چلنیوم:
در سال 2000میلادی شرکتی به اسم که در کشور اسپانیا است برای نخستین بار موفق شد با بکار گیری آلیاژ آلومنیوم و با گذشت مرحله های فرآوری توانست آن را شبیه ورقه های رویه آیینه ای درآوردند به طوری که شکل آن مانند فلز میباشد.این محصول از کیفیت بالایی برخوردار است و در مقابل نور خورشید،گرما و سرما مقاومت زیادی دارد و رنگ آن تغییر نمیکند و زیبایی خاصی به تابلو ها میدهد.
مزیت های چلنیوم:
یکی از مهم ترین مزیت های این نوار اسفنج گردگیری است که درون حرف ها است که شرکتی که سازنده آن میباشد طوری ان را طراحی کرده است که گرد و غبار داخل حروف ها نمیرود و در گذشت زمان از سیاه شدن لبه ها پیشگیری میکند.نکته مهم این است که نصاب باید قبل از نصب روکش محافظ را از آن جدا کند زیرا پس از گذشت چند روز بخاطر نور نور خورشید دیگر جدا نمیشود.
رنگ و سایز بندی چلنیوم:
سایز های آن 7 ، 9 ، 11 ، سانتیمتر است و در رنگ های جیوه ای ، طلایی ، مشکی ، سبز ، آبی ، سفید و قرمز آن را میتوان در بازار یافت کرد.
کشور تولید کننده چلنیوم:
بعد از اسپانیا کشوری که موفق به تولید این محصول شد کشور تایوان است و بعد از آن کشور چین توانست محصولی شبیه به آن را تولید کند و به مرور زمان این محصول با برند های مختلف وارد بازار شد.
تفاوت های چلنیوم اصلی و تقلبی:
محصول اصلی چلنیوم ضخامت بیشتری دارد و حروف آن بعد از ساخته شدن محکم است به این خاطر تابلو سازان با تجربه برای حروف بزرگتر از لبه اصلی استفاده میکنند.رنگ حروف اصلی استفاده میکنند.رنگ حروف اصلی در برابر گرما و نور کاملا مقاوم است و هیچ تغییری نمیکند و براق میماند.اما لبه های چینی ضخامت کمتری دارد و این موضوع در اکثر برند ها به اندازه ای نازک است که باعث تغییر حالت آن میشود اما با این حال حروف سازان برای ساختن حروف ریز از آن استفاده میکند.
حروف لترمکس:
یکی دیگر از انواع چلنیوم که در بازار وجود دارد لتر مکس میباشد که تفاوت آن با لبه ای دیگر در این است که درون لبه آن 1سانتیمتر فضایی آماده شده است که بعضی در جاهای مختلف آن نور وجود دارد و جلوه خاصی به این حروف میدهد.این حروف اکثرا در مکان هایی با ارتفاع کم استفاده میشود.
مزیت های تابلوی چلنیوم:
دوام تابلوها
اندازه نور مناسب و جذب مشتری
شکل ظاهری مناسب و ایجاد ارزش به دلیل این ظاهر
جلوگیری کردن از زنگ زدن تابلو به دلیل جنس آن.منبع: تابلو سازی
آخرین ویرایش توسط آذر نامی در [4 روز و 7 ساعت و 29 دقيقه قبل]
دیدگاه پیگیری دیدگاه  •  · 4 روز و 7 ساعت و 30 دقيقه قبل ·
آذر نامی
آذر نامی     
انواع تابلو و کاربردهای آن
تابلوسازی حروف چلنیوم
حروف برجسته چلنیوم امروزه از کاربرد بسیاری در ساخت تابلوهای سردرب برخوردارند که از عوامل اصلی آن می توان به دوام (به دلیل جنس آلومینیوم) و زیبایی اشاره نمود. نوارهای آلومینیومی چلنیوم در کارگاه تابلوسازی مقدم به صورت دستی و اتوماتیک توسط دستگاه حروف ساز چلنیوم به فرم دلخواه شکل می گیرند وبرای مشاهده نمونه تابلوهای چلنیوم میتوانید از صفحه حروف برجسته دیدن کنید.

تابلوسازی حروف استیل

حروف برجسته استیل از سال های دور مورد استفاده تابلوسازان در ساخت تابلوهای تبلیغاتی سردرب بوده است امروزه حروف استیل از طرح های متنوع تری برخوردارند که قابلیت اجرا بصورت بدون نور،با نور و نور مخفی(نوراندریک) را دارا هستند برای مشاهده نمونه این حروف از صفحه حروف برجسته در قسمت تابلوسازی دیدن فرمایید.


تابلوسازی حروف پلاستیک یا پلکسی

حروف برجسته پلاستیک هم در قسمت رویه و هم لبه ها از طلق های پلکسی گلاس تایوانی ساخته می شوند که بنا به تقاضای مشتری با روشنایی و بدون روشنایی و در ضخامت های مختلف قابل ساخت هستند برای مشاهده نمونه این تابلوها به صفحه تابلوهای تبلیغاتی حروف برجسته در بخش تابلوسازی و خدمات مراجعه کنید.

تابلو حروف برجسته سه بعدی

ساخت انواع حروف برجسته سه بعدی به وسیله دستگاه از خدمات جدید تابلوسازی مقدم می باشد.ساخت حروف سه بعدی از انعطاف بسیار بالایی برخوردار است و امکان ایجاد انواع افکت های دو بعدی و سه بعدی که در سایر حروف برجسته امکان ناپذیر است را میسر می سازد.منبع: تابلو سازی
آخرین ویرایش توسط آذر نامی در [4 روز و 7 ساعت و 31 دقيقه قبل]
دیدگاه پیگیری دیدگاه  •  · 4 روز و 7 ساعت و 32 دقيقه قبل ·
آذر نامی
آذر نامی     
تمرین کردن قسمتهای سخت
وقتی که مشغول تمرین کردن یک قطعه هستید قسمتهای سخت آنرا با مداد علامت گذاری کرده و اکثر زمان تمرین خود را صرف این قسمتها بکنید . در طی جلسه ی تمرین بعدی خود ابتدا روی این قسمتهای سخت کار کرده سپس به تمام قطعه بپردازید . از این پس بهتر است تا تمرین خود را از انتها به جای ابتدای آن شروع کنید. البته شما قرار نیست که قطعه را بر عکس بنوازید بلکه قطعه را به صورت میزان به میزان ، عبارت و یا خط به خط در هر بار بنوازید تا به ابتدای آن برسید . یکی از استراتژیهای مؤثر ،اضافه کردن یک میزان، عبارت، خط در هر مرتبه به صورت زیر است:
خط آخر ، دو خط آخر ، سه خط آخر و به همین ترتیب.

البته شما برای یک سونات پیانویی به این صورت عمل نمیکنید بلکه این روش را برای یک قطعه ی یک یا دو صفحه ای که در آن آشنایی بیشتری با ابتدا نسبت به بخشهای بعدی دارید انجام میدهید که البته این روش هم بسیار مؤثر است. همچنین شما میتوانید با شروع کردن از قسمتهای سخت تمرین خوبی را داشته باشید که این امر به شما کمک کرده تا از آنچه که انگشتانتان قرار است در هر میزان بنوازد آگاهی کامل کسب کرده و تنها به حافظه ی سمعی و ماهیچه ای اتکا نکنید شما احتمالاً با ضرب المثل \"تکرار ،مادر یادگیری است\" آشنا هستید زمانی که میخواهید مطلبی را برای مدت زمانی طولانی به خاطر بسپارید اغلب تکرار آن در فواصل بلندتر مثلاً روزانه یا هفتگی ضروری به نظر میرسد ، به عبارت دیگر یک اشتباه معمول این است که قسمت سخت یک قطعه را \"برای مدت زیاد\" به صورت روزانه تمرین کرده و سپس بدون آنکه بر آن تسلط کافی پیدا کنیم این کار را به روز دیگر موکول کنیم . این مطلب اغلب میتواند برای مدت زمان زیادی در آموزشگاه موسیقی در صادقیه به طول بیانجامد بدون آنکه مشکلی را حل کند . اگر میخواستید مقداری آب را برای یک فنجان چای جوش بیاورید چه میکردید؟ آیا آب را هر روز کمی گرم میکردید به امید آنکه فردا شروع به جوشیدن کند؟ احتمالاً نه . پس باید آب را در لحظه ی کوتاهی ویکباره به نقطه ی جوش برسانید با این کار هم در زمان صرفه جویی میشود هم از استیصال جلوگیری میکند! همین روش میتواند برای تمرین پیانو هم به کار گرفته شود . گفته شده است که هنگامی که پیانیست روسی به نام سویه تسلاف ریختر مشغول یادگیری سونات شماره 9 پروکوفیف بود در یک قسمت خاص از موومان سوم دچار اشکال شده بود و تنها راهی که وی توانست بر این چند میزان پیچیده تسلط پیدا کند تنها از طریق تکرار بی وقفه آنها به مدت 2 ساعت بود! همچنین گفته شده است که فرانتس لیست اغلب تمرینهایش را بدین شکل انجام میداده است و حتی کوچکترین قسمتهای سخت را بیش از صدها بار تکرار می کرده است.

تمرین اجرا تحت شرایط استرس زا

هفته ای یکبار یا بیشتر و مهمتر از آن چند روز قبل از اجرا از اجرای قطعات خود در خانه فیلمبرداری کرده و یا صدای آن را ضبط کنید. یکی از اعضای خانواده یا دوستانتان را به عنوان تماشاگر دعوت کنید و یا با مادر بزرگتان تماس بگیرید و یک \"اجرا زنده\" از طریق تلفن داشته باشید! به خودتان اجازه ندهید تا یک قطعه را بیش از یکبار اجرا کنید. قطعات لزوماً نباید به آمادگی کامل رسیده باشند بلکه سرعتهایی را انتخاب کنید تا توسط آن بتوانید آنها را به درستی همراه با کنترل تکنیکی کامل و تمام جزئیاتش اجرا کنید. این یک روش بسیار عالی برای تمرین کردن در شرایط سخت میباشد که همه ی ما احتیاج داریم تا به آن عادت کنیم. داشتن استرس در کلاس درس یا شرایط اجرا مسئله ی مهمی نیست اگر بدانید که میتوانید حتی در شرایط استرس زا هم به خوبی بنوازید! همچنین این اجراهای کوچک خانگی به شما کمک کرده تا جلسات تمرین را مؤثر ادامه دهید زیرا برای آماده شدن باید چند روز جلو تر تمرین کنید.منبع: آموزشگاه موسیقی در صادقیه
دیدگاه پیگیری دیدگاه  •  · 4 روز و 7 ساعت و 41 دقيقه قبل ·
آذر نامی
آذر نامی     
مزایای یادگیری موسیقی
مهارتهاي ذهني و پيشرفت تحصيلي
یادگيري در آموزشگاه موسیقی به شما كمك ميكند تا مهارت شنوايي خود را تقويت كنيد. تقويت اين مهارت باعث افزايش سرعت پيشرفت در يادگيري و تحصيل و همچنين تعاملات اجتماعي شما خواهد شد. يادگيري موسيقي در كنار دروس مدرسه فرزندمان باعث افزايش سرعت يادگيري درسهايي مانند رياضي، فيزيك و ... ميشود و همچنين با افزايش مهارتهاي شخصيتي مانند افزايش صبر و تحمل، كار گروهي و مهارتهايي از اين دست، ميتوانيم رشد شخصيتي صحيحي را از فرزندمان انتظار داشته باشيم .
با يادگيري موسيقي و مطالبي همچون ريتم، گام و تمرين روزانه اين مباحث، كودك مهارتهاي ذهني همچون تشخيص الگوهاي مشابه، تقسيم پذيري و تكرار اين الگوها را ميآموزد. اين مساله تاثير بسيار زيادي در افزايش مهارت يادگيري رياضيات در كودك خواهد داشت .

افزايش مهارتهاي فيزيكي

يادگيري و نواختن ساز كمك بسيار زيادي به افزايش مهارت فيزيكي و ارتباط هرچه بيشتر ذهن و كنترل بدن ميشود. زماني كه ما به نواختن ساز خود با توجه كامل و تمركز ميپردازيم، مغز ما در حال تمرين براي ايجاد روابطي جديد با عضلات، مفاصل و نحوه كنترل آنها است. با گذشت زمان ضمن افزايش قدرت تمركز، متوجه خواهيد شد كه در انجام برخي فعاليتها بهتر از ساير افراد عمل ميكنيد. افزايش سرعت عمل، دقت بالا و سهولت در انجام فعاليتها بخشي از تاثيراتي است كه يادگيري موسيقي بر ذهن ما خواهد داشت

افزايش مهارتهاي اجتماع
شركت در كلاسها گروهي و همنوازي باعث ايجاد ارتباط بيشتر گروه همسالان و افزايش مهارتهاي كار گروهي ميشود. در صورتي كه يكي از افراد گروه با سرعت بيشتري يا صدايي قويتر نسبت به سايرين بنوازند، بايد سعي كند خود را با سايرين تطبيق دهد تا به هدف مشتري كه گروه نوازندگان انتظار دارند دست يابد. هر نوازنده به عنوان مجري ساز خود وظيفهاي بر عهده دارد كه بايد آن را به خوبي انجام دهد تا اركستر به عنوان يك مجموعه به نتيجه مطلوبي برسد. اين فعاليت گروهي علاوه بر لذت بخش بودن براي تمام اعضا، تمرين بسيار خوبي براي افزايش مهارت كار گروهي است.

افزايش اعتماد به نفس

یادگيري موسيقي و نواختن آن در برابر گروه همسالان و ارائه مهارتي منحصر به فرد و همچنين مواجهه با انتقادات و پذيرفتن آنها و تلاش براي رفع اشكالات، تاثير شگفت انگيزي در افزايش اعتماد به نفس هر نوازندهاي خواهد داشت. بهترین آموزشگاه موسیقی تهران مهارت نواختن در برابر ديگران به راحتي ميتواند تبديل به مهارت سخنراني و شركت در مباحث گروهي شود و با افزايش هرچه بيشتر مهارت موسيقي، كودك تبديل به فردي با مهارتي منحصر به فرد در گروه همسالان خود ميشود و اين امر ميتواند تاثير زيادي در افزايش اعتماد به نفس او داشته باشد.منبع: بهترین آموزشگاه موسیقی تهران

دیدگاه پیگیری دیدگاه  •  · 4 روز و 7 ساعت و 41 دقيقه قبل ·
آذر نامی
آذر نامی     
بهترین سن برای آموزش موسیقی
هدف از آموزش موسیقی به کودکان, تقویت درک و تخیل و شکوفایی استعدادهای آنهاست
اغلب افراد از موسیقی لذت می‌برند و آن را شکلی از سرگرمی گذرا می‌دانند، اما برای افرادی که به طور جدی از دوران کودکی به تعلیم نواختن یک ساز می‌پردازند، تجربه موسیقی ممکن است چیزی بیشتر از این باشد....
پژوهش‌های اخیر نشان می‌دهد که میان آموزشگاه موسیقی و آموزش پیانو در دوران کودکی و تقویت برخی توانایی‌های ذهنی دیگر ارتباط محکمی وجود دارد.در یکی از این تحقیقات در موسسه موسیقی و ذهن در دانشگاه مک‌مستر در کانادا، پژوهشگران گروهی از کودکان در سنین پیش از مدرسه را که درس موسیقی می‌گرفتند با کودکانی که به کلاس موسیقی نمی‌رفتند، مورد مقایسه قرار دادند.کودکانی که آموزش موسیقی دیده بودند، پاسخ‌های مغزی قوی‌تری به شماری از آزمایش‌های تشخیص صدا نشان دادند.

این پژوهش بیانگر این بود که ظاهرا آموزش پیانو باعث تغییر بخشی از قشر مغز می‌شود که مسوول شنوایی در کودکان است، اما آیا ممکن است آموزشگاه موسیقی درکودکی تاثیر گسترده‌تری بر مغز داشته باشد و نحوه تفکر و شناخت را تغییر دهد؟ بررسی فوق روی کودکان نشان داد حتی یک یا دو سال آموزش موسیقی براساس آزمایش‌هایی که تکانه‌های الکتریکی و مغناطیسی در مغز را ثبت می‌کنند، باعث تقویت حافظه و توجه می‌شود. بنابراین تصور بر این است که آموزش موسیقی (نه لزوما گوش دادن منفعل به موسیقی) بر توجه و حافظه اثر می‌گذارد و از طریق همین ساز و کار ممکن است باعث یادگیری بهتر در شماری از حوزه‌های شناختی شود. دلیل این تاثیر آموزش پیانو بر افزایش توانایی مغزی ممکن است این باشد که مهارت‌های حرکتی وشنوایی مورد نیاز برای نواختن یک ساز در یک ارکستر با دیگر افراد به شدت نیاز به توجه، حافظه و توانایی مهار سایر کنش‌ها دارد. تنها گوش دادن ساده به موسیقی موتسارت، یا هر موسیقیدان دیگری باعث بهبود توانایی توجه و حافظه نمی‌شود. در یک بررسی دیگر که در دانشگاه هاروارد انجام شد، رابطه میان آموزش موسیقی در ابتدای کودکی و تقویت مهارت‌های حرکتی و شنوایی و همچنین بهبود در توانایی گفتاری و استدلال غیرشفاهی مشاهده شد.

دانشمندان همچنین کشف کرده‌اند که تعلیم سازهای متفاوت همچون آموزش پیانو باعث تاثیرگذاری بر نواحی متفاوتی از مغز می‌شود. تغییرات در مغزهای آوازخوانان در محل‌هایی اندکی متفاوت نسبت به تغییرات مغز نوازنده سازهای زهی یا کی‌برد رخ می‌دهد. در یک بررسی دیگر که در دانشگاه اوهایو انجام شد، پژوهشگران نشان دادند که آموزش موسیقی به کودکان باعث می‌شود که پاسخ‌دهی شنوایی آنها به حد کودکی ۲ تا ۳ سال بزرگ‌تر از آنها برسد. هرچند که لزوما ضریب هوشی یا خلاقیت آنها افزایش نمی‌یابد.
به گفته این پژوهشگران هنگامی که فردی مرتبا به صدایی گوش می‌دهد، به‌خصوص صدایی که مانند موسیقی یا گفتار، هارمونیک یا معنادار است، سلول‌های مغزی مربوط در پاسخ‌دهی ترجیحی به این صداها در مقایسه با صداهای دیگر تقویت می‌شوند. بر اساس یافته‌های این پژوهشگران تغییرات ناشی از گوش دادن مرتب موسیقی با بالارفتن سن افزایش می‌یابد.

یک بررسی دیگر در دانشگاه تورونتو مستقیما به این موضوع پرداخت که آیا کسب توانایی موسیقایی می‌تواند کودک را باهوش‌تر کند یا نه. انجام چنین ارزیابی‌های همیشه مشکل است زیرا کنترل میزان تاثیر سایر عوامل موثر بر هوش مانند میزان درآمد یا تحصیلات والدین مشکل است. با این وجود این تحقیق نشان داد صرفا گوش دادن به موسیقی دست کم در کوتاه‌مدت به توانایی فرد در انجام برخی از آزمون‌های شناختی کمک می‌کند. همچنین آموزش واقعی موسیقی در کودکان به موفقیت طولانی‌مدت‌تر آنها در انجام این آزمون‌ها می‌انجامد.
موتسارت هم از ۵ سالگی شروع کرد موتسارت موسیقی‌دان نابغه اتریشی در دوران کودکی استعداد فوق‌العاده موسیقیایی‌اش را نشان داد. او از ۵ سالگی ساختن موسیقی را با پیانو و ویولن شروع کرد و در دربارهای اروپایی اجرای موسیقی را ادامه داد. در ۱۷ سالگی موسیقی‌دان شهیر دربار سالزبورگ شد. او در طول سال‌های بعدی عمرش که ۳۵ سال بیشتر ادامه نیافت، شمار بسیاری از شاهکارهای موسیقی را آفرید. پدر موتسارت یک معلم حرفه‌ای موسیقی بود و از همان سنین پایین به آموزش موسیقی کودکان‌اش می‌پرداخت. هنگامی که خواهر ۷ ساله موتسارت از پدرش درس پیانو می‌‌‌گرفت، موتسارت ۳ ساله مجذوب آن شده بودوبه قول خواهرش، اغلب وقت‌اش را با کلیدهای کلاویه ور می‌رفت‌ و وقتی صدای خوبی از آن در می‌آورد خوشحال می‌شد.منبع: آموزش پیانو
دیدگاه پیگیری دیدگاه  •  · 4 روز و 7 ساعت و 42 دقيقه قبل ·
آذر نامی
آذر نامی     
جزئیاتی که آموزش موسیقی به آن نیاز دارد
یک تمرین خوب با یک برنامه خوب و صحیح آغاز می شود. اگر شما ۵ دقیقه تمرین را در برنامه یک روز شلوغ خود جا می دهید یا یک بعدازظهر کامل را صرف این کار می کنید، باید نحوه درست تمرین کردن را بدانید. تمرین کردن جزئیات زیادی دارد که آموزش موسیقی محتاج آن است. البته قطعاً زمانی که به درستی تمرین می کنید هم مسائلی از قبیل مشکلات موجود در قطعات، شگفتی های پنهان در آنها و تجربه های تازه هم به وجود می آید. اما می توانید از قبل خود را برای آنها آماده کنید. یک برنامه صحیح به شما شیوه تمرکز حواستان روی یک مشکل برای برطرف کردن آن را آموزش می دهد. منظور من از برنامه، توالی خشک یک سری فعالیت در آموزشگاه های موسیقی نیست.به جای خطوط خشک از پیش تعیین شده زمان فعالیت ها، در جست وجوی روش طبیعی که می توانید این کارها را انجام دهید، باشید. برای مثال قبل از اجرای یک اثر حتماً به آن فکر کنید، در زمان حال اجرا کنید و در آینده به اجرایتان گوش کنید و راجع به آن بیندیشید. می توانید در همه موارد از این روش استفاده کنید مثلاً برای آینده برنامه ریزی کنید، سپس آنها را انجام دهید و بعد ببینید آیا واقعاً آنچه را که از قبل انتظارش را داشتید، انجام داده اید یا خیر.اگر از این زاویه نگاه کنید، تمام این کارهایی که انجام می دهید برنامه اند. اگر قبل از شروع فعالیت به آن فکر کنید، برنامه شما دقیقاً شکل کارهایی که انجام می دهید را به خود می گیرد. حتماً باید قبل از شروع کار بدانید که چه می خواهید بکنید. بعد از آن متوجه خواهید شد که تمرینات شما چقدر خوب پیش رفته است.
همیشه برنامه ریزی از درون ذهن شروع می شود اما اجازه ندهید که در آنجا باقی بماند. تصمیم هایی که گرفته اید و کارهایی که انجام داده اید (با ذکر اینکه در کدام یک از آنها موفق بوده اید و در کدام یک شکست خورده اید) را در جایی ثبت کنید، پس از مدتی آنها راهنماهای باارزشی برای شما خواهند شد.
معلم های با تجربه و نوازندگان حرفه ای در آموزشگاه موسیقی غرب تهران هم از همین ایده ها استفاده کرده اند. کتاب های فراوانی راجع به آموزش تمرین موسیقی نوشته شده است که پایه بیشتر آنها همین برنامه های روزانه بوده است. معلم ها با استفاده از فهرست های رپرتوار، برنامه های پیشرو آموزشی، تقویم تکالیف و سرفصل های دیگری از این قبیل، این کتاب ها را برای آموزش پیانو نوشته اند. شما هم می توانید به جای خلق دوباره این روش ها، از آنها به درستی استفاده کنید. هاف لپوف ویولنیست آزاد و معلم معروف کالیفرنیایی، روش های جالبی برای تدریس ارائه داده است.او از صفحه های جدول بندی شده و فهرست های کار استفاده می کند. خودش می گوید: «استفاده از این روش ها برای سازمان دادن به تمرینات شاگردانم است. من در ابتدا خودم فقط از کاغذ های سفید برای تمرینات شخصی ام استفاده می کردم اما اکنون باید قطعات زیادی را تمرین کنم بنابراین، برای اینکه مطمئن شوم برپایه مشخصی حرکت می کنم، خودم هم این جدول ها را مورد استفاده قرار داده ام.»بری گرین نویسنده کتاب ماندگار «بازی درونی موسیقی» با اضافه کردن مطالبی به مجله درس های بازی درونی موسیقی، آن را به صورت یک دفترچه فشرده برای دانشجویان و دانش آموزان درآورده است. در این دفتر فضاهایی برای نوشتن اهداف کوتاه مدت، میان مدت و طولانی مدت دانشجویان در زمینه کار در نظر گرفته شده. همین طور سئوالاتی راجع به نحوه آماده کردن قطعات از دانش آموزان شده است.الیزابت میلز معلمی متعهد و بسیار جدی است که کمک های زیادی به متد سوزوکی کرده و شاید شما بیشتر آن را به عنوان ویراستار و حامی متد سوزوکی بشناسید.او دو کتاب تاثیرگذار در متد سوزوکی و فهم این متد نوشته است که هنوز هم جزء منابع معتبر در تدریس این متد محسوب می شود. میلز چند سال قبل، دفترچه هایی از مباحثی که هنگام تدریس از آن استفاده کرده بود به نام «حاصلخیزی مطالعات موسیقی» به من داد، سرفصل های این کتاب بسیار آشنا بودند: اهداف، تکالیف، تمرین های ضبط شده، لیست رپرتوار و اجراهای ضبط شده.او با استفاده استعاری از میوه درخت و رشد آن به کل مجموعه گرما و صمیمیتی داده بود. این نقاشی ها تمام جزئیات را به دقت بیان می کردند: از آماده کردن زمین (گوش دادن)، کاشتن بذرها (شروع تمرین)، تا جوانه زدن، رسیدن میوه، هرس کردن و شکل دادن و در آخر میوه رسیده (اجرا کردن). این تصویرهای مفید، به سازماندهی تمرینات کمک زیادی می کنند.اگر از ایده کنار هم قرار دادن برنامه ها تمرین خود وحشت دارید و علاقه مند به استفاده از روش های اصلی و آموزش پیانو هستید، می توانم سه برنامه چاپ شده را به شما معرفی کنم. آنها ابزارهای متفکرانه تمرین هستند و راهنماهای خوبی برای شما خواهند بود. هر سه آنها دفترچه های محکم ۲/۸۱ در ۱۱ اینچی هستند و در برخی ویژگی های موضوعی به هم شبیه اند. اما هر کدام روش های خاص خود را دارند و هیچ کدام یک برنامه بزرگ خارق العاده که برای همه مناسب باشد، نیست.منبع: آموزشگاه موسیقی غرب تهران
دیدگاه پیگیری دیدگاه  •  · 4 روز و 7 ساعت و 43 دقيقه قبل ·
آذر نامی
آذر نامی     
سئوی یونیک

سئوی سایت مهرآرا

سئوی داخلی از مقدمات سئوی یک سایت میباشد یا همان بیس و ریشه سئو برای استارت زدن میباشد وسئوی خارجی نیز تحت الشعاع آن میباشد حتما میبایست دقت لازمه را داشته باشیم چون همانند پی یا فونداسیون یک ساختمان میباشد و جالب است که بدانید سئو داخلی 40%سئو نیز میباشد.

1.محتوای یونیک.

2.قانون 40%سئو داخلی-40%خارجی-20%آتوریتی لینک گرفتن از شبکه های اجتماعی.

3.صفحه 404(دیگه این صفحه را ندارم).

4.(in bond marketing) لینک گرفتن از محتوا.

5.سایت مپ robot.txt.

6.ساختار سایت(معماری) زیر ساخت و شاخه ها(لینک های در نتایج جستجو).

7.براد کرامپ(brand cramp) کمک به روبوت ها که دسته بندی به کجا منتهی میشود.

8.مهمترین چیز برای گوگل تیتر(تایتل).

9.دسکو پیشین کاراکتر استاندارد255-توضیح مختصر جذاب.

10.تایتل و توضیحات مناسب باعث کلیک شدن خواهد شد در هر جایگاهی.

11.دسته بندی url(product).

12.گذاشتن تگ تصویر alt دربین محتوا برای پاندا.

13.چگالی کلمات استاندارد2/4% استفاده از کلمه.

14.استفاده از آدرس فنگلیش(به خاطر لینک بیلدینگ).

15.xml با نقشه سایت یا rss به وبمستر تولز معرفی شود.

16.حداقل ماندن در سایت باید 25-15 ثانیه باشد.

17.برند در انتهای تایتل.

18.تایتل باید بین 60-50 کاراکتر-دسکو پیشین بین 160-120-وکیورو 10-8 کلمه باشد.

دیدگاه پیگیری دیدگاه  •  · 4 روز و 7 ساعت و 44 دقيقه قبل ·
آذر نامی
آذر نامی     
سئو سایت چیست؟

سئو سایت مهرآرا

سئو سایت چیست؟

به زبان عامیانه ارتقا رتبه سایت در سرچ گوگل برای بالا بردن بازدید وب سایت میباشد.

سئو که برگرفته از مخفف یک عبارت آمریکایی لاتین میباشد به نام (search engines optimization):SEO

به معنی (جستجوی موتورهای بهینه ساز) میباشد، البته در ایران به نام بهینه سازی سایت نیز میشناسند. اما به طور عموم همانمیشناسند ، بیشتر مردمان ما هدفشان جستجو در گوگل میباشد که انجام سئو برای ارتقا سایت در گوگل نیز میباشد.

سئو همان سرچ کلمات کلیدی است که کاربر برای فراهم نمودن نیاز خود در موتور جستجو سرچ میکند پس اگر ما میخواهیم مشتریانی که خواهان زمینه کاری ما هستند را داشته باشیم باید سایت خودمان را سئو کنیم یعنی کلمات کلیدی، محصول، یا زمینه کاری خودمان را که میدانیم مشتریان در موتورها مخصوصا گوگل سرچ میکنند، با این کلمات کلیدی زمینه کاری خود، سایت خودمان را به صفحه اول و در بهترین حالت در رتبه های اول گوگل ارتقا بدیم، این یعنی قرار گرفتن در بهترین ها بین رقیبان و رقابت کردن با آنها میباشد، چون همیشه تصور مردم عادی از سایت های صفحه اول گوگل یعنی بهترین ها در صفحه اول هستند که البته برای قرار گرفتن در بین بهترینها باید تلاش کرد همچنین در نظر داشته باشید قرار گرفتن در صفحه اول افزایش ترافیک ( بازدید بالا ) و نیز کم کردن الکسا را نیز به دنبال خواهد داشت که بعدا در مورد الکسا توضیح خواهیم داد.منبع: سئو سایت

دیدگاه پیگیری دیدگاه  •  · 4 روز و 7 ساعت و 44 دقيقه قبل ·
آذر نامی
آذر نامی     
دستگاه ساعت حضور و غیاب Suprema face Station
دستگاه حضور و غیاب FaceStation کاملترین دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره است که دارای دو دوربین تشخیص چهره می باشد. این دستگاه تنها دستگاه تشخیص چهره با اسکن سه بعدی است. دستگاه حضور و غیاب FaceStation برای شناسایی چهره 25 نقطه از صورت را جهت شناسایی استفاده می کند و تغییرات چهره را در هنگام شناسایی مد نظر قرار می دهد. این موضوع باعث می شود که پس از تغیررات چهره نظیر استفاده از عینک، تغییر آرایش ریش و صورت بدون هیچ گونه مشکلی شناسایی چهره انجام گیرد. سرعت شناسایی بسیار بالا و امکان تعریف 10 هزار کاربر از ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه حضور و غیاب محصوب می شود.
[عکس: facestation_overview1.png]
[عکس: vijegiha.png] [td] [/td][td] از طریق وب سرور دستگاه های مختلف از طریق شبکه [/td][td] [/td][td]
تنوع ارتباطی تامين جريان برق از طریق شبكه (PoE)
استفاده به عنوان تلفن تصويري
امکان استفاده از
دیدگاه پیگیری دیدگاه  •  · 4 روز و 7 ساعت و 45 دقيقه قبل ·
صفحات: 3 4 5 6 7

ورود

نام کاربری: رمز عبور:
نسخه‌ی موبایل ببینید » http://www.m-12.ir/m

آخرین آنلاین‌ها

کاربران فعال

گروه‌های فعال

برچسب ها


شبکه مذهبی منتظران · طراحی . پشتیبانی رایانگان