عاشقان شهادت

زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست.<.. [درباره]

کاربران گروه

نمایش همه

اطلاعات گروه

نام گروه عاشقان شهادت
دسترسی گروه گروه عمومی
پست ها 408 پست
تعداد کاربر 82 کاربر
وضعیت شما عضو نیستید
توضیحات گروه زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست.
مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

مدیران گروه

برچسب‌های کاربری

عاشقان شهادت

گروه عمومی · 82 کاربر · 408 پست
پیگیری دیدگاه @MMM عضو گروه شد. 4 ماه و 21 روز و 14 ساعت و 47 دقيقه قبل
پیگیری دیدگاه @pedar عضو گروه شد. 6 ماه و 24 روز و 19 ساعت و 50 دقيقه قبل
pine
pine     
سایت ساز ها و دلایل بوجود آمدن آن ها؟

قبل از صحبت در مورد سایت ساز بیاید کمی در مورد طراحی سایت صحبت کنیم و ببینم چه مشکلاتی برای طراحی سایت به صورت کلاسیک وجود دارد.

طراحی سایت امری بسیار پیچیده و تخصصی است و نفرات زیادی در قالب یک تیم، روی یک سایت کار می کنند تا بتوانند یک سایت را طراحی کنند مانند: برنامه نویس، گرافیست، شخصی که روی بانکهای اطلاعاتی کار می کند، شخصی که بر روی کد های css و html سایت کار می کند، مدیر پروژه و بسیاری افراد دیگر. استفاده از یک تیم کامل و با تخصص، هزینه تولید یک سایت را بسیار بالا می برد و همچین به علت های گوناگون زمان زیادی برای طراحی سایت باید صرف شود که این مسئله هم خود به خود باعث افزایش هزینه نهایی می شود.

در حال حاظر نیاز به داشتن سایت بسیار زیاد شده تا آنجا جا که بسیاری از افراد برای خود یک سایت شخصی دارند و رزومه خود را در آن قرار می دهند.

با توجه به نیاز جامعه و هزینه تولید سایت که هیچ گونه تناسبی با هم ندارند، مهندسین نرم افزار به این فکر افتادن که بیشتر قسمت های یک سایت بین همگی سایت های تولید شده مشترک باشد. بعد از بررسی های زیاد به این نتیجه رسیدند که می توان یک برنامه نوشت و از این مشترک ها استفاده کرده و فقط متن و اطلاعات برخی بخش ها برای هر سایت مجزا تغییر کند.

این اولین جرقه های تولید cms ها یا سایت ساز ها بود.

در کل دو گونه سایت ساز بوجود آمده است. سایت ساز های آنلاین و سایت سازهای آفلاین.

دیدگاه پیگیری دیدگاه  •  · 8 ماه و 15 روز و 21 ساعت و 3 دقيقه قبل ·
pine
pine     

Ask us about most stylish and best women’s dress
شیک ترین و بهترین لباس زنانه را از ما بخواهید
کاملترین و بهترین فروشگاه اینترنتی لباس زنانه با انواع مختلف لباس در طرح ها و مدل های مختلف فقط در لباس زنانه آویستا

[لينک]
[لينک]
[لينک]

دیدگاه پیگیری دیدگاه  •  · 8 ماه و 16 روز و 23 ساعت و 37 دقيقه قبل ·
pine
pine     
طراحی فروشگاه اینترنتی ارزان

با توجه به سوابق و تجربیات چند ساله اخیر، ما به جرات اعلام می نماییم بهترین و کاملترین طراحی فروشگاه اینترنتی ارزان در ایران را انجام داده و به مردم عزیز ارائه می نماییم .

علت ارزان بودن فروشگاه اینترنتی؟

1: هسته فروشگاه اینترنتی ما به گونه ای طراحی شده است که مشتریان براساس نیازهای خود بتوانند به سادگی سایت و فروشگاه خود را بروزرسانی نمایند و از هرامکانی که مورد نیاز خود هست استفاده نمایند،در این مسیر هیچ نیازی به تخصص خاصی در زمینه برنامه نویسی وجود ندارد .

2: دراین فروشگاه از جدیدترین تکنولوژی های برنامه نویسی استفاده شده و همین امر باعث می گردد تا نیازی نباشد که جهت هر شخص یک فروشگاه اینترنتی از ابتدا نوشته و پیاده سازی گردد .

3: ما دارای یکی از کاملترین فروشگاه های ایران از نظر امکانات را دارا می باشیم و این مورد به تمامی مشتریان ما این امکان را می دهد تا براساس نیاز خود تنها از امکاناتی که در فروشگاه لازم دارند استفاده نموده و اگر نیاز به امکان خیلی خاصی هم باشد می توان به صورت پلاگین آن را برنامه نویسی کرده و در فروشگاه آن فرد قرار دهیم، این مطلب به این عنوان است که تمامی موارد لازم جهت طراحی فروشگاه اینترنتی

دیدگاه پیگیری دیدگاه  •  · 9 ماه و 7 روز و 9 ساعت و 52 دقيقه قبل ·

pine
pine     

لباس و حجاب در ایران

حجاب در لغت به معنای پوشیدن و پرده به کار رفته و در هیچ موردی اصالتاً به نوع و سبک لباسی که پوشیده می شود ، اطلاق نشده است. اگر چه حجاب با پوشش اسلامی یکی از دستورات حکیمانه و سعادت بخش دین مبین اسلام است که از هنگام اسلام آوردن مردم ایران در دو قرن نخست هجری، توسط اهالی این سرزمین مورد پذیرش واقع شده ، ولی تحقیقات نشان می دهد که جایگاه حجاب در ایران از زمانهای پیشتر شناخته شده بوده و به نوعی دیگر حجاب و پرده نشینی زنان مرسوم بوده است. چه این که شرایط حاکم بر انتخاب لباس می تواند نشأت گرفته از موقعیت فرهنگی و شرایط اقلیمی باشد. بیشتر منظور از حجاب داشتن لباس زنانه پوشیده است مثل آویستا که کاملا همه بدن را می پوشاند.

یکی از شاخه های شناخت فرهنگ ادوار گذشته هر تمدنی، تاریخ لباس و پوشاک است. مردان ایرانی در تمامی ادواری که نشانه هایی از پوشش آنها در دست داریم، نیز حجاب در معنای مخالف برهنگی را داشتند و اصولاً برهنگی در فرهنگ ایرانی امری مذموم به شمار می رفته است. شاید این مفهوم را هنگام مقایسه با تمدنهای همزمان با تمدن ایرانی بهتر درک کنیم.

بررسی پوشش مردان و زنان ایرانی نه تنها ما را با ظاهر افرادی که در گذشته زندگی می کردند، آشنا می کند، بلکه شناخت بسیاری از مسایل مانند انواع بافته های نساجی نوع و طرح آنها و خیلی موارد دیگر را به ما می دهد.

ایرانیان از عهد کهن تا چندی پیش درباره لباس پوشیدن تغییر نگرش اساسی نداشته اند، اگر چه در گذر زمان سعی کرده اند شیوه لباس پوشیدن را متناسب با شرایط متغیر زمانه خود هماهنگ سازند، ولی در مجموع متفاوت تر از ساکنان کشورهای اروپایی بوده اند. سنگ نگاره های به جا مانده از عهد باستان هم نشان می دهد که جوامع شرقی از جمله ایران و مناطق دیگر همچون تمدن «تدمر» در سوریه علی رغم تأثیرپذیری از معماری یونانی و رومی، باز هم حال و هوای شرقی خود را حفظ کرده اند که این در سنگ نگاره ها و پیکرهای تقریباً پوشیده از لباس به یادگار مانده از آن دوران خود را نشان می دهد.

دیدگاه پیگیری دیدگاه  •  · 10 ماه و 9 روز و 23 ساعت و 50 دقيقه قبل ·
پیگیری دیدگاه @pinesite عضو گروه شد. 10 ماه و 9 روز و 23 ساعت و 59 دقيقه قبل
پیگیری دیدگاه @13701370 عضو گروه شد. 1 سال و 4 روز و 4 ساعت و 45 دقيقه قبل
پیگیری دیدگاه @0491741553 عضو گروه شد. 1 سال و 4 ماه و 13 روز و 18 ساعت و 6 دقيقه قبل
پیگیری دیدگاه @HANIYEH عضو گروه شد. 1 سال و 6 ماه و 8 روز و 16 ساعت و 20 دقيقه قبل
غریب مدینه
غریب مدینه     ˜”*°•.˜”*°•مدافع حرم•°*”˜.•°*”˜

بسم الله الرحمن الرحیم ماه رمضان مناجات با خدا سفره باز است بیایید غذا آماده ست هرکجا صحبت توبه است خدا آماده ست بهترین وقت رسیدن به خدا اکنون است بال پرواز بگیرید هوا آماده است شهر را با خبر ازسفره ی احسان سازید آن کریمی که کِشد ناز گدا آماده ست ای که جامانده ای از توبه ی ماه شعبان فرصت توبه در این ثانیه ها آماده ست خوب یا بد همه آیید که دعوت شده ایم که در این بزم برای همه ، جا آماده ست دیگر از درد گناه ، آه کشیدن کافیست هر چه درد است بیارید دوا آماده ست ماه احسان علی و حسن و فاطمه شد سفره ی شمس جدا شاه جدا آماده ست شام جمعه است که با آمدن ماه خدا سفره ی مادری خون خدا آماده ست آخر درد دلم روضه بخوانم خوب است مجلس گریه ی ما اهل بکا آماده ست دل من پر زده و باز به گودال رسید تا سر شاه عطش ؛ نیزه چرا آماده ست تا نشیند به روی بوسه گه پیغمبر خواهرش دیدکه یک چکمه به پا آماده ست تیز می کرد سر خنجر خود را نامرد حرمله گفت که ای شمر بیا آماده ست

امضا: السلام علیک یا ابا صالح المهدی ادرکنی «عج»
دیدگاه پیگیری دیدگاه  •  · 1 سال و 7 ماه و 8 روز و 11 ساعت و 17 دقيقه قبل توسط mobi ·
عرفان نوری
عرفان نوری     
سلام دوستان / این آدرس وبلاگی که میزارم درباره ی آسیب ها و مشکلات رابطه ی دختر و پسر هستش که بعضی پسر ها با احساسات پاک دختر بازی میکنند و برعکس . اگه میخواید درمورد رابطه ی دختر و پسر بدونید این وبلاگ هستش .سخنرانی های خودمه ، که آخر هر هفته میزارم توی وبلاگم در قالب فایل صوتی ، نوشته نیست ، خواستم فایل صوتی بزارم که وقتی گوش میدید هم جذاب باشه و هم قدرت تحلیل مسائل رو داشته باشید و نکته برداری بکنید رو کاغذ و بنوبسید و روی نوشته های خودتون که نتیجه برداری کردید فکر کنید.
خواهش میکنم دانلود کنید و گوش بدید و به دوستان ، آشنایان ، اقوام ، همکلاسی خودتون بدید که دانلود کنه گوش کنه .
چون بحث سر موفقیت و پیشرفت در آینده هستش . برای آینده ی خودتون بالاخره وقت بزارید و گوش بدید فکر نکنم ضرر کنید img src=img src=img src=
این آدرس وبلاگ هستش : www.zendegiyehoshmandane.mizbanblog.com
لینکش رو هم گذاشتم

ممنونم از همتون [لینک]
دیدگاه پیگیری دیدگاه  •  · 1 سال و 9 ماه و 24 روز و 6 ساعت و 19 دقيقه قبل ·
1
پیگیری دیدگاه @erannoori عضو گروه شد. 1 سال و 9 ماه و 24 روز و 6 ساعت و 24 دقيقه قبل
غریب مدینه
غریب مدینه     ˜”*°•.˜”*°•مدافع حرم•°*”˜.•°*”˜

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ روشن کن چشم و دلم به دیدنِ گنبدِ خضرآ . . . یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ تنظیم کن روز و شبم با دیدن شمس و قمر در بین الحرمینِ حضرتِ مولـآ . . . یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ تغییر ده محالات سال پریشانی های حال با یک شب جمعه تکیه بر پنجره فولاد در جوارِ حضرتِ سلطــآن . . . حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ رقم بزن زیباترین حالمان با شنیدنِ ساختِ مرقدِ حضرتِ زهـــرآ . . . ســآل نو مبــآرکـــ . ..

امضا: السلام علیک یا ابا صالح المهدی ادرکنی «عج»
دیدگاه پیگیری دیدگاه  •  · 1 سال و 10 ماه و 3 روز و 12 ساعت و 26 دقيقه قبل توسط mobi ·
3
غریب مدینه
غریب مدینه     ˜”*°•.˜”*°•مدافع حرم•°*”˜.•°*”˜

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ روشن کن چشم و دلم به دیدنِ گنبدِ خضرآ . . . یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ تنظیم کن روز و شبم با دیدن شمس و قمر در بین الحرمینِ حضرتِ مولـآ . . . یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ تغییر ده محالات سال پریشانی های حال با یک شب جمعه تکیه بر پنجره فولاد در جوارِ حضرتِ سلطــآن . . . حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ رقم بزن زیباترین حالمان با شنیدنِ ساختِ مرقدِ حضرتِ زهـــرآ . . . ســآل نو مبــآرکـــ . ..

امضا: السلام علیک یا ابا صالح المهدی ادرکنی «عج»
دیدگاه پیگیری دیدگاه  •  · 1 سال و 10 ماه و 3 روز و 12 ساعت و 27 دقيقه قبل توسط mobi ·
3

صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

شبکه مذهبی منتظران · طراحی . پشتیبانی رایانگان